Social Event Invite Flow (1.0.0-beta2) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат
