Social Event Invite Flow (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Email
lt: El. paštas

en: Node
lt: Mazgas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
