Social Event Invite Flow (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Email
lv: E-pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
