Social Event Invite Flow (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Node
sq: Nyjë

en: About
sq: Informacione
