Social Event Invite Flow (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Node
ast: Noyu
