Social Event Invite Flow (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Email
bg: Е-поща

en: Node
bg: Материал
