Social Event Invite Flow (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Node
eo: Nodo
