Social Event Invite Flow (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Value
is: Virði

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Node
is: Knútur

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
