Social Event Invite Flow (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Email
hr: E-pošta

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
