Social Event Invite Flow (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса
