Social Event Invite Flow (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Available Tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Message format
hu: Üzenet formátum

en: Social
hu: Közösségi

en: Reply to
hu: Válasz
