Social Event Invite Flow (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
