Social Event Invite Flow (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
