Social Event Invite Flow (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
