Social Event Invite Flow (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Node
sv: Nod

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Message format
sv: Meddelandeformat

en: Reply to
sv: Svara på

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
