Social Event Invite Flow (1.0.0-beta5) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Reply to
ca: Respondre a

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
