Social Event Invite Flow (1.0.0-beta5) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Node
es: Nodo

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: CSV file
es: Archivo CSV

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Message format
es: Formato de mensaje

en: Reply to
es: Responder a

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
