Social Event Invite Flow (1.0.0-beta5) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non
