Social Event Invite Flow (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: About
is: Um
