Social Event Invite Flow (1.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Available Tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Message format
nl: Berichtformaat

en: Social
nl: Sociaal

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Webform ID
nl: Formulier-ID

en: Select webform
nl: Formulier selecteren

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Event has passed
nl: Evenement is voorbij

en: Reply to email
nl: 'Antwoord aan' e-mail
