Social Event Invite Flow (1.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: CSV file
pt: Arquivo CSV

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Reply to
pt: Responder a

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
