Social Event Invite Flow (1.0.0-beta5) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
