Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
