Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Node
he: פריט תוכן

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Message format
he: תבנית הודעה

en: Webform ID
he: מזהה Webform
