Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
