Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Node
ml: നോഡ്
