Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
