Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Node
ta: கணு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
