Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: About
te: గురించి
