Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
