Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Node
uk: Матеріал

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Available Tokens
uk: Доступні замінники

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Message format
uk: Формат повідомлення

en: Social
uk: Суспільний

en: Reply to
uk: Відповідь

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Webform ID
uk: ID вебформи

en: Select webform
uk: Виберіть вебформу

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Created %label.
uk: %label створено.

en: Saved %label.
uk: %label збережено.

en: Reply to email
uk: Електронна адреса Відповідь на
