Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
