Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Message format
fi: Viestin muoto

en: Reply to
fi: Vastaa
