Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Node
ja: ノード

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: CSV file
ja: CSV形式

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Available Tokens
ja: 使用可能なトークン

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
