Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Node
kk: Түйін
