Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Node
ku: گرێ

en: About
ku: دەربارە
