Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Node
mn: Зангилаа

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
