Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: About
my: အကြောင်း
