Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Node
sl: Vozlišče

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
