Social Event Invite Flow (1.0.0-beta7) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
