Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
