Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: hours
nn: timar

en: second
nn: sekund

en: seconds
nn: sekundar

en: minute
nn: minutt

en: minutes
nn: minutt

en: hour
nn: time

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
