Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Node
pl: Węzeł

en: hours
pl: godziny

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: second
pl: drugie

en: seconds
pl: sekundy

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: hour
pl: godzina

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Available Tokens
pl: Dostępne tokeny

en:  days
pl:  dniach

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Reply to
pl: Odpowiedz

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: Select webform
pl: Wybierz formularz
