Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Node
bs: Nod
