Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Node
cy: Nod

en: minute
cy: munud

en: hour
cy: awr
