Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་
