Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: second
eu: segundua

en: minute
eu: minutua

en: hour
eu: ordua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
