Social Event Invite Flow (1.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیام

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Node
fa: محتوا

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Message format
fa: قالب پیغام

en: Reply to
fa: پاسخ به
