Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Node
mr: शाखा
