Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Node
oc: Nosèl

en: hours
oc: oras

en: second
oc: segonda

en: seconds
oc: segondas

en: minute
oc: minuta

en: minutes
oc: minutas

en: hour
oc: ora

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Reply to
oc: Respondre
